Bristol bloempot
€ 30,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Bristol bloempot terracotta | Ø 40 x 31 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in terracotta |
| Productkleur: | terracotta |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 400 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.200 kg |
| Hoogte: | 305 mm |
| Lengte: | 400 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de