Starter opvouwbaar paviljoen | 300x300x260 cm
€ 249,01*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
L30546
Starter opvouwbaar paviljoen | 300x300x260 cm taupe
Jouw favoriete plek | Deze eenvoudige 3x3 paviljoen wordt jouw nieuwe favoriete plek in de tuin. Hij biedt een beschutte ruimte om gezellige uren buiten door te brengen.
Stabiel frame | Het frame is gemaakt van gepoedercoat staal en is bijzonder robuust en stabiel. De poten zijn meerdere keren in hoogte verstelbaar.
Robuust dak | Het dak is gemaakt van licht, maar uiterst robuust polyester in een moderne grijstint. Spanlijnen voor het dak zijn bij de levering inbegrepen.
Eenvoudige montage | Het vouwframe is heel eenvoudig op en af te bouwen en kan in de praktische opbergtas worden vervoerd. Zo is deze paviljoen ook geschikt om te kamperen.
Inclusief zijpanelen | In de set zijn 4 zijpanelen inbegrepen, zodat de paviljoen volledig gesloten kan worden. De gordijnen worden met klittenbandlussen aan het frame bevestigd.
Productnummer: L30546 | EAN: 4055938415163
| Constructie: | inklapbaar |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Vouwpaviljoen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 300x300x260 cm |
|---|---|
| Breedte: | 3000 mm |
| Gewicht: | 11.000 kg |
| Hoogte: | 2550 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- Een lichte stof die bijzonder geschikt is voor zijwanden van een paviljoen
- zeer stabiel en scheurvast materiaal
- neemt weinig vocht op en is sneldrogend
ONDERHOUDSTIPS
- Hoezen kunnen met een milde zeepoplossing met de hand worden gewassen
- Vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- Hoezen impregneren om duurzaamheid te garanderen
- tijdig reageren op harde wind
OPSLAG
- Wij raden aan om het dak en de zijwanden bij niet-gebruik of zwaar onweer te verwijderen en op te bergen
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de