Palma bloempot
€ 11,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Palma bloempot curry | 25 x 25 x 30 cm
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen in geel |
| Productkleur: | geel |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 250 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,568 kg |
| Hoogte: | 297 mm |
| Lengte: | 250 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de