FAGUS middenstokparasol Autotilt | 250 x 200 cm | grijs / antraciet
Nieuw
€ 149,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W30085
FAGUS middenstokparasol Autotilt | 250 x 200 cm | grijs / antraciet grijs / antraciet | 250 x 200 cm
Perfecte zonbescherming | Je FAGUS middenstokparasol met AutoTilt biedt met zijn afmetingen van 250 x 200 cm schaduw voor je terras of je balkon.
Eenvoudige bediening | Dankzij de soepel draaiende zwengel kun je je parasol moeiteloos openen en sluiten.
Flexibele kanteling | Pas je parasol aan de stand van de zon aan en kantel hem indien nodig opzij, zodat je altijd van de schaduw kunt genieten.
Robuust ontwerp | Het frame van aluminium en de acht stalen stangen zorgen voor een stabiele en duurzame constructie die ook bestand is tegen sterkere wind.
Praktische aanvullingen | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen en parasolvoeten zijn afzonderlijk verkrijgbaar om jouw parasol optimaal te beschermen en aan te vullen.
Productnummer: W30085 | EAN: 4055938554527
| Aantal stangen: | 6 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | grijs |
| Dakmateriaal dichtheid: | 200 g/m² |
| Formulieringen: | rechthoekig |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 1950 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2600 mm |
| Lengte: | 2450 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 38 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 18x12 mm |
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de