PINO N+ zweefparasol | 300x300 cm | vierkant
€ 799,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
S08120
PINO N+ zweefparasol | 300x300 cm | vierkant antraciet
Meer bewegingsvrijheid | Dankzij de zijmast bieden zweefparasols bijzonder veel bewegingsvrijheid, zodat de schaduw je kan volgen naar waar je hem op dat moment nodig hebt.
Lichtgewicht frame | De parasolstok van gepoedercoat aluminium blijft roestvrij en is, in tegenstelling tot andere materialen, bijzonder licht, zodat je je parasol eenvoudig kunt verplaatsen.
Rondom beschermd | Het N+ systeem staat voor een comfortabele verstelbaarheid van de vrijhangende parasols. Naast de 360°-rotatie onderscheiden de vrijhangende parasols zich met de N+-functie door een extra functie. Met behulp van een vergrendelschroef kun je de parasol ook naar beide kanten zwenken. Speel met de schaduwval op je terras zonder de parasolvoet van zijn plek te hoeven verplaatsen.
Hoogwaardige hoes | De polyester hoes is gemaakt van spinndopgeverfd polyester en is daardoor een bijzonder hoogwaardige hoes. Hij heeft een gewicht van 280 g/m² en is voorzien van UV-bescherming met UPF 50+. Dankzij de hoogwaardige afwerking heeft de hoes een zeer lange levensduur.
Klassiek design | De rechthoekige vorm biedt ruime schaduw en benadrukt de strakke vormtaal van veel moderne tuinmeubelen en terrassen. De textuur en het design van de stof in de dakbekleding overtuigen met eenvoudige elegantie. Deze parasol is niet alleen functioneel, maar biedt ook een esthetische meerwaarde.
Productnummer: S08120 | EAN: 4055938512299
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester spinverf geverfd |
| Dak kleur: | antraciet gemêleerd |
| Dakmateriaal dichtheid: | 280 g/m² |
| Formulieringen: | vierkant |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 90 kg |
| Onderbouwuitvoering: | vierkant |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Aluminium |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2950 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2640 mm |
| Lengte: | 2950 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 14x24 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 58x88 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hogere stofklasse zorgt voor een hogere lichtechtheid en langere zonnige dagen
ONDERHOUDSTIPS
- afneembare hoezen, zodat deze eenvoudiger behandeld en gereinigd kunnen worden
- vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen permanente vlekken ontstaan
- natte parasolhoes bij voorkeur open laten drogen, zodat er geen schimmelvlekken ontstaan
- hoezen impregneren om een lange levensduur te garanderen
- lakschade kan heel eenvoudig met behulp van lakstiften worden bijgewerkt
- scharnieren en bewegende delen af en toe met olie behandelen
OPSLAG
- wij raden aan de parasols bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- laat de parasol bij regen en onweer niet open staan
- bij aanhoudende regen en in de winter verwijdert u de parasol uit de huls en bergt u deze droog op
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de