PINO N+ zweefparasol | Ø 350 cm | taupe-gemêleerd / antraciet
Nieuw
€ 799,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W30094
PINO N+ zweefparasol | Ø 350 cm | taupe-gemêleerd / antraciet taupe-gemêleerd / antraciet | Ø 350 cm
Perfecte zonbescherming | De PINO N+ zweefparasol met een diameter van 350 cm biedt schaduw voor jouw buitenruimte en zorgt voor een aangenaam klimaat.
Eenvoudige bediening | Dankzij de soepel draaiende slinger kun je je parasol moeiteloos openen en sluiten, zodat je altijd flexibel bent.
Flexibele positionering | Met de N+-functie is de parasol 360° draaibaar, langs de mast kantelbaar en naar beide zijden zwenkbaar om de perfecte schaduwhoek te vinden.
Robuust ontwerp | Het gepoedercoate aluminium frame in mat antraciet is duurzaam en weerbestendig, terwijl het polyesterdak met UPF 50+ betrouwbare UV-bescherming biedt.
Uitbreidbare accessoires | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen en parasolvoeten zijn apart verkrijgbaar om jouw parasol optimaal aan te vullen en te beschermen.
Productnummer: W30094 | EAN: 4055938554220
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester spinverf geverfd |
| Dak kleur: | taupe-gemêleerd |
| Dakmateriaal dichtheid: | 280 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 90 kg |
| Onderbouwuitvoering: | vierkant |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Aluminium |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 3460 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2640 mm |
| Lengte: | 3460 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 14x24 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 58x88 mm |
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de