FAGUS middenstokparasol PushUp | 250 x 250 cm | taupe / antraciet
Nieuw
€ 149,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W30073
FAGUS middenstokparasol PushUp | 250 x 250 cm | taupe / antraciet taupe / antraciet | 250 x 250 cm
Perfecte zonbescherming | Je FAGUS middenstokparasol PushUp biedt met zijn 250 x 250 cm schaduw voor terras of balkon.
Eenvoudige bediening | De parasol kan soepel worden geopend en gesloten, vergelijkbaar met een paraplu.
Robuust ontwerp | Het frame van aluminium en staal met acht baleinen is gepoedercoat en zorgt voor langdurige stabiliteit.
Praktische aanvullingen | Bijpassende beschermhoezen en parasolvoeten uit de SIENA GARDEN-serie zijn apart verkrijgbaar.
Weerbestendig en onderhoudsvriendelijk | De waterafstotende polyester hoes in taupe is met de hand wasbaar en biedt een UV-beschermingsfactor van UPF 50+.
Productnummer: W30073 | EAN: 4055938554350
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | taupe |
| Dakmateriaal dichtheid: | 200 g/m² |
| Formulieringen: | vierkant |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2480 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2560 mm |
| Lengte: | 2480 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 34 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 18x12 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de