FAGUS middenstokparasol PushUp | Ø 300 cm | antraciet / antraciet
Nieuw
€ 139,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W01070
FAGUS middenstokparasol PushUp | Ø 300 cm | antraciet / antraciet antraciet / antraciet | Ø 300 cm
Perfecte zonbescherming | Met een diameter van 300 cm biedt de FAGUS middenstokparasol PushUp je optimale schaduw voor je terras of je balkon.
Eenvoudige bediening | Het scherm kan soepel worden geopend en gesloten, vergelijkbaar met een paraplu, en is uitgerust met een knikmechanisme.
Flexibele kanteling| Pas je parasol aan de stand van de zon aan en kantel hem indien nodig opzij om altijd van schaduw te genieten.
Robuust ontwerp | Het frame van aluminium en de stangen van staal zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid, terwijl het gepoedercoate oppervlak slijtvast is.
Praktische aanvullingen | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen en parasolvoeten zijn afzonderlijk verkrijgbaar om je parasol optimaal te beschermen.
Productnummer: W01070 | EAN: 4055938551441
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | antraciet |
| Dakmateriaal dichtheid: | 200 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2960 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2580 mm |
| Lengte: | 2960 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 34 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 18x12 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de