FAGUS N+ zweefparasol | Ø 350 cm | taupe / antraciet
Nieuw
€ 499,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W30109
FAGUS N+ zweefparasol | Ø 350 cm | taupe / antraciet taupe / antraciet | Ø 350 cm
Perfecte zonbescherming | Met een diameter van 350 cm biedt de FAGUS N+ zweefparasol schaduw voor jouw buitenruimte.
Eenvoudige bediening | Dankzij de soepel lopende zwengel kun je je parasol moeiteloos openen en sluiten, zodat je altijd flexibel bent.
Flexibele positionering | Met de N+-functie kun je 360° draaien, kantelen op de mast en naar beide kanten zwenken voor maximale aanpasbaarheid.
Robuust ontwerp | Het poedergecoate aluminium frame in mat antraciet en de acht stalen stangen zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid.
Praktische aanvulling | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen zijn afzonderlijk verkrijgbaar om je parasol optimaal te beschermen.
Productnummer: W30109 | EAN: 4055938554664
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | taupe |
| Dakmateriaal dichtheid: | 250 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 90 kg |
| Onderbouwuitvoering: | vierkant |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 3460 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2580 mm |
| Lengte: | 3460 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 14x24 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 53x77 mm |
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de