Askella stoelkuipkussen | lage rugleuning 88 cm
€ 22,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24461
Askella stoelkuipkussen | lage rugleuning 88 cm taupe
Optimaal comfort | Met een afmeting van 88 x 42 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen ASKELLA je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Zachte vulling | De losse vulling van schuimvlokken zorgt voor een zachte aanraking en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen met zijn design, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en voelt aangenaam aan.
Goede bevestiging | Bindlinten houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de stoel wegglijdt.
Gemaakt in Europa | Onze pads worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: U24461 | EAN: 4055938530040
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | Schuimvlokken |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 88x42x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 420 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 880 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de