Norah plantenbak
€ 36,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Norah plantenbak terracotta | Ø 50 x 37 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in terracotta |
| Productkleur: | terracotta |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Hoogte: | 374 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de