COLORFUL zitkussen | vetiver | 46 x 46 cm
Nieuw
| Aantal | Stukprijs |
|---|---|
| Tot 1 |
€ 39,95
|
| Vanaf 1 |
€ 39,95
|
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91326
COLORFUL zitkussen | vetiver | 46 x 46 cm vetiver
Optimaal zitcomfort | Het COLORFUL zitkussen biedt je maximaal comfort op je kruk en ondersteunt een aangename, ergonomische houding.
Duurzame bekleding | De bekleding van polypropyleen met 380 g/m² is zeer scheurvast en kleurvast, zodat deze ook na veelvuldig gebruik zijn kleur en vorm behoudt.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vlies zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Praktisch onderhoud | De afneembare en machinewasbare hoes maakt het schoonmaken bijzonder eenvoudig en houdt je zitkussen altijd fris.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gegarandeerd.
Productnummer: V91326 | EAN: 4055938548953
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 380 g/m² |
| Referentiekleur: | vetiver |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 47x47x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 470 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 470 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de