Elegance stoelkussen | lage rugleuning 80 cm
€ 74,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M08501
Elegance stoelkussen | lage rugleuning 80 cm petrol
Elegant comfort | Het kussen Elegance past perfect bij de Elegance-serie van Royal Garden en zorgt voor optimaal zitcomfort en een echte blikvanger in je tuin.
Goed gevuld | De oplegmatras beschikt over een stevige schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een heerlijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De ruitbekledingen worden gemaakt van 100% acrylvezels en de bloemenbekledingen van 100% katoen. Acrylbekledingen kenmerken zich door een bijzondere kleurvastheid, terwijl de katoenen bekledingen scoren met hun huidvriendelijke oppervlak.
Goede steun | De verstelbare bevestigingsbanden kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte stevigheid op je tuinstoel.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Oplegger voor de serie Elegance van Royal Garden
Productnummer: M08501 | EAN: 4055938443975
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 200 g/m² |
| Referentiekleur: | Bloem petrol |
| Referentiemateriaal: | Katoen |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% katoen |
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 80x50x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Gewicht: | 0,700 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 800 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- huidvriendelijk en hygiënisch
- scheurvast en duurzaam
- luchtdoorlatend en ademend
- absorberend
- uitstekende kleurvastheid
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 60 graden Celsius, als de hoes afneembaar is
- hoes binnenstebuiten keren om de kleur langer te behouden
- niet geschikt voor de droger
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de