Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J57622
Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm rood | 120 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 120 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het STELLA stoel-/tuinstoelkussen je verstelbare hoge rugleuningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplages worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Wat onderhoud betreft is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken zijn moeiteloos te verwijderen met een zachte borstel en lauw water. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en bij de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: J57622 | EAN: 4019111010156
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | rood |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,160 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurvastheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, anders dringen ze dieper in de stof
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de