Aster stoelbekleding | hoge rugleuning 123 cm
€ 69,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N41902
Aster stoelbekleding | hoge rugleuning 123 cm zilver | 123 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 123 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkussen ASTER je hoge rugleuningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en haptiek.
Goede houvast | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de vouw zijn flexibel aan te passen en zorgen voor de perfecte houvast op je tuinstoel.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Onze serie ASTER is eenvoudig en elegant; dit formaat is geschikt voor elke tuinstoel. Het ingetogen visgraatpatroon geeft de stof een mooie structuur en uitstraling. Het kussen is voorzien van een ritssluiting, waardoor de hoes eenvoudig afneembaar is. Het vulmateriaal aan de binnenkant is voorzien van een extra hoes. Moderne materialen en veredelingstechnieken maken het mogelijk om mooie stoffen voor onze hoezen te vervaardigen die comfortabel en toch weerbestendig zijn. De polyesterhoezen van de serie ASTER worden voor 100% uit gerecyclede materialen geproduceerd. Het polyester heeft een zeer aangename haptiek en een lichtechtheid van klasse 6.
Productnummer: N41902 | EAN: 4055938485029
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | zilver |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof komen
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de