Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24488
Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm ecru
Optimaal comfort | Met een afmeting van 48 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen STELLA je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een aangenaam warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | Het kussen heeft aan de achterkant twee verstelbare bevestigingsbanden, die flexibel kunnen worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je krukje of tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplegmatten worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui kan het kussen niets doen, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: U24488 | EAN: 4055938530279
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | ecru |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 48x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 480 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de