Corido/Taranto krukenkussen
€ 32,95*
Adviesprijs € 34,94*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
T88601
Corido/Taranto krukenkussen antraciet
Optimaal zitcomfort | De CORIDO/TARANTO krukkussen biedt aangenaam zitcomfort en is afgestemd op de bijbehorende krukmodellen.
Onderhoudsvriendelijk en kleurvast | De antracietkleurige polyester bekleding is kleurvast, sneldrogend en kan eenvoudig in de wasmachine worden gewassen.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Stijlvolle uitstraling | De stiksels van het kussen geven het niet alleen een bijzonder hoge vormvastheid, maar ook een aantrekkelijk design.
Gemaakt in Europa | Dankzij kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gegarandeerd.
Productnummer: T88601 | EAN: 4055938524773
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x43x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 430 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de