Tiny sierkussen | 30 x 30 cm
€ 17,00*
Adviesprijs € 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J57658
Verzendmethoden voor Duitsland
| Type zending | Standaardpakket | |
| Max. gewicht | 31,5 kg | |
| Max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Type zending | Standaardpakket | |
| Max. gewicht | 31,5 kg | |
| Max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Tiny sierkussen | 30 x 30 cm rood
Klein maar fijn | Met een afmeting van 30 x 30 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De luchtige vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zachte aanraking en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige stof | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussenhoes is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze opleggers worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn open voor de grote cocktailkussen-parade. De verschillende nieuwe dessins van de sierkussens uit onze collectie zorgen voor individuele accenten. Ze passen bij onze kussens voor tuinmeubelen en laten zich ook onderling harmonieus combineren. Zo kun je het je echt gezellig maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook als de vasteplantenborders eens niet in volle pracht staan. Onze sierkussens zijn verkrijgbaar in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een rits, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: J57658 | EAN: 4019111010637
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
|---|---|
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | rood |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
| Vulmateriaal: | Vlieskorrels |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 30x30x12 cm |
|---|---|
| Breedte: | 300 mm |
| Gewicht: | 0,180 kg |
| Hoogte: | 120 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, indien de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de